تست نفوذ اندروید چیست؟

 

تعداد دستگاه‌های تلفن همراهی که مردم به صورت روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنند در چند سال اخیر به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافته است: با گسترش مالکیت گوشی‌های هوشمند به بیش از نیمی از جهان، اپلیکیشن‌های تلفن همراه در حال حاضر به ابزاری جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده‌اند. مردم از گوشی های هوشمند و اپلیکیشن های موبایل هم برای مقاصد حرفه ای و هم برای اهداف شخصی استفاده می کنند. بنابراین، حفاظت از داده هایی که برنامه های تلفن همراه به آنها دسترسی دارند برای توسعه دهندگان برنامه اهمیت حیاتی پیدا کرده است. سیل اپلیکیشن‌ها را می‌توان تقریباً در هر صنعتی مشاهده کرد و شرکت‌هایی که برای جلب مشتریان تلاش می‌کنند، سعی می‌کنند اپلیکیشن‌های موبایلی بسیار کاربردی را به آن‌ها ارائه دهند. به همین دلیل است که اهمیت خدمات تست نفوذ اندروید برای مشاغل را نباید دست کم گرفت.

 

تست نفوذ اندروید به منظور تجزیه و تحلیل امنیت نسخه اندروید برنامه نصب شده بر روی دستگاه همراه با سایر برنامه های نصب شده بر روی این ابزار طراحی شده است. تست نفوذ اندروید بر شناسایی نقاط ضعفی متمرکز است که سوء استفاده از آنها توسط عوامل مخرب می تواند منجر به به خطر افتادن دستگاه Android، هر اطلاعاتی که ذخیره می کند یا هر شبکه ای که این دستگاه به آن دسترسی دارد، شود.

 

چگونه تست نفوذ اندروید باعث اطمینان می شود؟
 

با سفارش تست نفوذ اندروید خود، می توانید نقایص امنیتی را که می تواند منجر به نقض داده ها شود را شناسایی کنید. در نتیجه، نفوذ برنامه‌های اندرویدی شما به شما کمک می‌کند تا از آسیب‌های مالی و اعتباری که احتمالاً در نتیجه بهره‌برداری موفقیت‌آمیز از آسیب‌پذیری‌های خود توسط عوامل مخرب متحمل خواهید شد، اجتناب کنید. تست نفوذ برنامه اندرویدی همچنین می تواند نقاط ضعف برنامه اندروید شما را که می تواند بر تجربه کاربر تأثیر بگذارد، نشان دهد. در نتیجه، با گذراندن تست اندروید، می‌توانید راه‌هایی برای اطمینان از سطح بالایی از امنیت کاربران خود در طول تعامل آنها با محصول خود بیابید و در عین حال فرآیندهای تأیید امنیتی را تسهیل کنید.

 

آنچه با درخواست برای تست نفوذ اندروید بدست می آورید
 

کارشناسان ما که مسئولیت انجام تست نفوذ اندروید را بر عهده دارند به شما کمک می کنند تا برای گذراندن این روش تست امنیتی آماده شوید. آنها محدوده و مکانیسم تست نفوذ اندروید را تشریح می کنند تا شما از تمام مراحل و مدت این فرآیند تست امنیتی اندروید کاملا آگاه باشید. پس از تکمیل تست نفوذ برنامه‌های اندروید، محققان ما تصویر کاملی از نقص‌ها و ضعف‌های امنیتی را با رفع آن‌ها به مشتریان ارائه می‌دهند که می‌توانند حفاظت از داده‌ها و دارایی‌های کاربران را به طور چشمگیری بهبود بخشند. کارشناسان ما بر اساس تخصص خود در تست نفوذ اندروید، لیستی از توصیه‌ها را تهیه می‌کنند که با پیروی از آنها می‌توانید به مسائل ذکر شده رسیدگی کنید.